Відеобібліотека
- Главная страница
- Відеоархів напрацювань
- Електроні підручники з історії та права
- Порадник для учня
- Роботи учнів
- Використання ІКТ
- Співпраця (адреси ресурсів інших організацій)
- Контакти
- Інформація для педагогів та батьків
- Новини
- Наші досягнення
- Методична робота
- Про нас
- Інноваційні технології (практичне використання)
- Інноваційні технології (теоретичні аспекти)
- Фотоархів
пʼятниця, 25 листопада 2016 р.
ГОЛОДОМОР… ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ І ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА
У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів, з метою гідного вшанування закатованих українців та об’єктивної інформації про трагічні події української історії, у нашому класi проведено Урок пам'яті “Не дамо згасити свічу пам'яті” та переглянуто фільм “Голодомор 1932-
субота, 19 листопада 2016 р.
День гідності та свободи
«Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи».
З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян в Нововасилiвському НВК вiдбулася патрiотична години на тему: «Скажи своє слово про Україну»; перегляд документальних фільмів про останні революційні події 2013-2014рр. Пiдготовка стiнiвки «Хто вмирає в боротьбi – в серцях живе повiки»; огляд патріотичної літератури до Дня Гідності та Свободи.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!
вівторок, 15 листопада 2016 р.
Веб-ресурси Запорізької області
Створення банку веб-ресурсів Запорізької області

З 2008 року в Запорізькій області впроваджуються мережеві технології Веб 2.0. На сьогоднішній день створено дуже багато освітніх веб-ресурсів: сайтів, блогів, Вікі-проектів тощо. Сьогодні склалася ситуація, що багато вчителів/навчальних закладів/райдержадміністрацій мають цікаві ресурси, але вони не відомі широкому колу освітян. Детальнiше

Підписатися на:
Дописи (Atom)